מדריךאיך לבחור חברת משלוחים: מדריך נבוכים

רבים מאיתנו משתמשים בשירותי משלוחים, גם לשימוש פרטי, אך בעיקר למטרות עסקיות. אך לפני שאנו פונים לשירות, עלינו להבין שישנם שני סוגי משלוחים: משלוחים רגילים, בהם נדרשים כמה ימי עבודה עד שהמשלוח יגיע אל היעד, ושירותי משלוח אקספרס, בהם החבילה מגיעה באותו היום. ישנם מקרים בהם אין לכם דחיפות, וכמה ימי עבודה הם בהחלט זמן סביר. אך ישנם המקרים בהם אתם זקוקים למשלוח מהיר, הן בגלל הדחיפות והן בגלל אופי המשלוח. למשל לקוח אשר זקוק להעברת מסמכים לעורך דינו באופן מידי, או לקוח הרוצה לשלוח מזון קר וטרי.

נזקקים לחברת משלוחים מהירים? להלן הדברים שעליכם לקחת בחשבון לפני שאתם מתחילים לעבוד עם חברת משלוחי אקספרס:

1. עמידה בלוח הזמנים – אם אתם נזקקים למשלוח מהיום להיום, פשוטו כמשמעו, עליכם לוודא שהחברה יכולה לעמוד בכך. יתכן כי בעקבות שיקולים לוגיסטיים, לאחר שעות מסוימות המשלוח נדחה ליום הבא. יש לבדוק זאת.

2. צורת האיסוף – עליכם לבדוק האם מדובר בחברת משלוחים אשר מבצעת איסוף של החבילה מאצלכם, או שאתם נדרשים להביא את החבילה למשרדם, דבר המסרבל את ההתנהלות והכדאיות.

3. שירות הלקוחות – כבר מהרגעים הראשונים יש לשים לב להתנהלות שירות הלקוחות. חשוב לוודא שמדובר בשירות זמין אשר יכול לתת מענה מיידי, תשובה לכל שאלה ופתרון לכל בעיה.

4. מחיר – מחיר הוא שיקול חשוב וכדאי לערוך השוואת מחירים בין החברות השונות. אך זכרו שבסופו של דבר לא בוחרים חברת משלוחים אך ורק על פי המחיר. תרצו לעבוד עם חברה אמינה ואחראית ולפעמים כדי לשלם קצת יותר בשביל להישאר בצד הבטוח.

5. מעקב אחר המשלוח – בוודאי תרצו לעקבו אחר המשלוח בזמן אמת, ולקבל הודעה כאשר הגיע ליעדו בשלום. בדקו מהן האפשרויות למעקב; האם באמצעות אתר, אפליקציה או הודעות למייל.

6. אפשרויות תשלום – בדקו מהן אפשרויות התשלום. עבור רוב האנשים הפתרון היעיל ביותר הוא תשלום מקוון בכרטיס אשראי.

7. הליך ביצוע ההזמנה – בדקו האם יש ממשק נוח לתיאום המשלוח. מי שעובד באופן שוטף עם חברת משלוחים, בוודאי מעדיף נוחות וממשק אינטרנטי.

8. ביטוח ואחריות – למשלוח שלכם יש ערך, חשוב שהוא יגיע בשלום ובזמן. וודאו שמדובר בחברה רצינית עם ביטוח ואחריות למשלוח.

חברת משלוחים מהירים יכולה להציע פתרון מושלם למגזר העסקי, אבל זה כיף לדעת שאם הסבתא בנס ציונה רוצה להפתיע את הנכדים בחיפה בעוגה זה גם כן אפשרי. בדיקה מהירה, תוך כדי התייחסות לדגשים שנתנו, תבטיח לכם שירות טוב ואמין.

תגובה אחת

  • אלי

    18/05/2021 ב- 17:46

    מאמר מעניין
    אבל אין ספק שאין על Lushy! חברת המשלוחים הכי אמינה ואטרקטיבית

    השב

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים בכוכבית

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר שלנו