מדריךמשלוחים בארץ: אלו כל האפשרויות הקיימות

בתי עסק רבים, וגם אנשים פרטיים, נתקלים לא מעט פעמים בצורך להעביר חבילה, משלוח או מסמכים ממקום למקום בארץ. לפעמים הצורך הוא להעביר את החבילה בתוך העיר, אך לפעמים גם מחוצה לה ורבים לא יודעים מהן האפשרויות העומדות בפניהם.

בעולם הטכנולוגי של היום, ברור לכם כבר שלעשות את זה בעצמכם או לבקש מאחד העובדים להתנדב לבצע את השליחות זה כבר ממש לא הפתרון. הזמן שלכם ושל העובדים שלכם יקר והעסק מפסיד הרבה מאוד כאשר העובדים עסוקים במשהו שהוא לא העבודה האמיתית שלהם.

בדיוק לשם כך, כתבנו מאמר המסביר את כל שיטות המשלוח בארץ.

שיטות המשלוח בישראל (מהזול ליקר):

משלוח דואר רשום באמצעות דואר ישראל – העלויות נוחות יחסית, אך בדרך כלל יש להגיע עד לסניף הדואר כדי לבצע את ההזמנה. לאחר שליחת החבילה מקבלים מספר מעקב באמצעותו ניתן לעקוב אחר החבילה, אך זמני המשלוח ארוכים יחסית ונעים בין 5 ועד ל10 ימים עסקים.

משלוח דואר שליחים באמצעות דואר ישראל – את ההזמנה מבצעים דרך אתר הדואר או בטלפון ושליח מגיע עד לבית או לבית העסק לאסוף את המשלוח. החבילה תגיע עד לכתובת הנמען באמצעות השליח, בדרך כלל ללא תיאום ולחבילה יוצמד מספר מעקב. זמני המשלוח הם עד לשלושה ימי עסקים, כשיום המשלוח לא נלקח בחשבון בשכלול הימים.

משלוח 14 ימי עסקים– אופציה נוספת היא משלוח שעשוי לקחת עד 14 ימי עסקים. עלויות השילוח הן לא יקרות לרוב, אך החיסרון הגדול כאן הוא שלא ניתן לדעת בדיוק מתי החבילה תגיע ולא ניתן לצפות או להעריך. אפשרות זו עשויה להתאים למי שהשליחות לא דחופה לו והמועד בו היא תגיע פחות משנה.
ניתן למצוא חברות המתמחות בסוג משלוחים שכזה בחיפוש המונח “חברת משלוחים בארץ” בגוגל.

משלוח 3-5 ימי עסקים – משלוח מהסוג הזה הוא מין אופציית ביניים, בין משלוח מהיר למשלוח של עד 14 ימי עסקים. במקרה הזה, ניתן רק להעריך טווח קצר שבו החבילה תגיע, אך שוב לא ניתן לדעת באופן מדויק מתי זה יקרה.

משלוח מהיום למחר – בדרך כלל באמצעות שליחים פרטיים אשר מעבירים את המשלוח במיוחד ליעד שלו. היתרון הגדול שלו הוא שאנו יודעים להעריך מתי החבילה תגיע, אך לרוב גם העלויות של משלוח מהסוג הזה יהיו בהתאם. כמו כן, יהיה קשה למצוא שליחים פרטיים בכוחות עצמנו.

משלוח מהיום להיום – באמצעות לושי שליחויות ניתן לקבל שירות משלוחים מהיר, אמין ויעיל בכל רחבי הארץ. שליחים חברתיים עצמאיים שעברו ראיון אישי ובקרת אמינות על ידינו, מבצעים את המשלוחים באופן מקצועי ואמין.
לושי שליחויות מציעים שירות משלוחים קל, יעיל, נוח ומשתלם, שיאפשר לבצע שליחויות לכל הארץ ולהעביר את כל סוגי החבילות, תוך אפשרות לבצע מעקב בזמן אמת ולדעת בדיוק מתי החבילה תגיע.

מה זה שליחים חברתיים?

שליחים חברתיים הם שליחים עצמאיים, שמתחברים למערכת שלנו ויכולים לקחת על עצמם לבצע שליחויות בהתאם לזמינות שלהם. באמצעות האתר של לושי, מקשרים בין הלקוח לבין מגוון רחב של שליחים ספקים ומאפשרים להם לקחת את המשלוח. השירות שהלקוח הוא שירות אישי, כך שמי שאוסף את החבילה יהיה זה שיוביל אותה ליעד שלה, באמינות ובאחריות.

אז איך משתמשים בשירות של לושי?

ניתן להזמין משלוח דרך אתר האינטרנט, לבחור באופציית האספקה המועדפת עליכם (ארבע שעות או שעתיים), בסוג הרכב שאתם מעוניינים שיוביל את המשלוח שלכם (מכונית או אופנוע) ולשלם. לאחר מכן אנו נאתר עבורכם במהרה את השליח המתאים והוא כבר ידאג שהחבילה שלכם תגיע ליעד שלה.

לסיכום,

כמו בכל דבר יש קורולציה בין השירות אותו אתם מעוניינים לקבל לבין המחיר שתשלמו.
ככל שזמן המשלוח יתארך כך המחיר יהיה זול יותר.
אך אם אתם צריכים משלוחים בארץ שיגיעו ליעדם עד 4 שעות מרגע ההזמנה, לושי שליחויות זה ללא ספק המקום עבורכם.

3 תגובות

 • DannyKip

  15/09/2021 ב- 08:15

  BTC may be the latest or last chance to get rich in this era. It will reach $200000 next year or the next year.

  Think about only $2 a few years ago. Come to the world’s largest and safest virtual currency exchange to reduce the handling fee. Don’t miss the most important opportunity in life

  https://hi.switchy.io/5dyf

  השב

 • 카지노사이트

  05/10/2021 ב- 07:10

  everyone who wants to pursue life try to visit the site to and you will not regret
  this is the day that all I thought was correct was wrong but when I visited the site I was not in the side because of the usual example I learned
  do not forget that you do not care about the problem the guy does not wanna let them make love to you so that visitor to the site to and you do not repent
  카지노사이트

  השב

 • 코인카지노

  05/10/2021 ב- 07:44

  if you want to improve in life you should make yourself a self for you because if you rely on others you will not be able to do what you have to do
  I was able to do my job well for my family and to make my family happy
  do your best to do something that does not affect others and you do not have to hurt someone else better than you are sleeping with others than you are
  코인카지노

  השב

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים בכוכבית

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר שלנו