מדריךחברת שליחויות לאנשים פרטיים בעידן האינטרנט – כך זה עובד

במקרים מסוימים אתם זקוקים לשליחויות קטנות וחד פעמיות. הבעיה שחברות משלוחים רבות מתמקדות בלקוחות העסקיים, אלו העובדים מולן באופן קבוע. היתרון של חברת שליחויות לאנשים פרטיים היא האפשרות לבצע משלוחים ללא התחייבות כלומר משלוח של חבילה בודדת במחיר אטרקטיבי; מחיר קבוע למשלוח אחד.

משלוחים אישיים גם יכולים לתת לכם פתרון מידי של שליח זמין באותו הרגע. האיסוף מתבצע בזמן שנוח עבורכם ולא בהתאם לזמן שנוח לנהג האיסוף.

 

 

מה לעשות כאשר צריכים משלוחים אישיים?

 

אז מה עושים כאשר צריך לשלוח חבילה באופן דחוף? אפשר לשאול חברים, אולי יש מישהו שנוסע במקרה ליעד ויכול לעשות טובה אישית ולהעביר את החבילה.

אפשר גם לפנות לחברות המשלוחים ולבדוק האם יש להם שירות משלוחים זמין לרגע זה. אך רוב הסיכויים שלאחר המתנה ארוכה על הקו יגידו לכם שהאיסוף יהיה מחר

הפתרון הטוב ביותר הוא לפנות לחברה המציעה שירות של משלוחים מהיום להיום. חברת שליחויות לאנשים פרטיים מאפשרת לכם לבצע הזמנות בהליך מהיר באמצעות ממשק אינטרנטי. זהו יתרון מרכזי בשירות. זה חוסך לכם הרבה זמן ואי הבנות. מייד תוכלו לדעת את העלות ואת מסגרת הזמן לביצוע המשלוח, ללא צורך בטלפונים מיותרים.

 

 

איך להזמין משלוח לאנשים פרטיים מאתר לושי?

 

 חברת לושי מציעה לכם הליך מהיר ויעיל לביצוע משלוחים אישיים:

  1.   היכנסו לדף הבית של חברת לושי.
  2.   לחצו על כפתור משלוח ב-4 שעות.
  3.   הזינו את עיר המוצא ואת היעד עבור החבילה.
  4.   לחצו על כפתור ביצוע משלוח.
  5.   מלאו את פרטי אנשי הקשר ואמצעי התשלום.

אין פשוט מזה!

 

 

למה דווקא לושי שליחויות

 

לושי מציעה שירות של חברת שליחויות לאנשים פרטיים. העבודה מול חברת לושי אינה דורשת בזבוז זמן מול שירות לקוחות מייאש ניתן לתאם את כל ההזמנה במלואה באמצעות ממשק האינטרנט, ההליך הפשוט חוסך לכם זמן וכאב ראש.

המשלוח נאסף ויוצא ישר אל היעד, בלי מעבר במרכזים לוגיסטיים המעכבים את הזמן, ומסכנים את שלמות החבילה. אתם נהנים מביטחון.

לושי מציעה לכם מודל תמחור מוזל עבור שירות מהיר של שליחויות מהיום להיום. אינכם זקוקים להתחייב לכמות משלוחים על מנת לקבל מחיר אטרקטיבי. המחירים של שליחויות קטנות מהיום להיום הם הזולים ביותר שתמצאו.

כאשר רוצים לבצע משלוחים אישיים ניתן לקבל פתרון מהיר וזול. אין צורך שתובילו את החבילה בעצמכם ואין צורך לחכות יומיים לצורך משלוח חבילה. חברת לושי מאפשרת לכם ליהנות משליח שמגיע אליכם עד הבית ומעביר את החבילה ליעדה בצורה בטוחה ומהירה. כל הליך תיאום ההזמנה והמעקב אחר המשלוח מתבצע במהירות ובקלות

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים בכוכבית

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר שלנו