מדריךהדברים ששולחים עם חברת שליחויות – ולעולם לא חשבת עליהם

כולנו יודעים שאתרי מכירות באינטרנט מרבים להשתמש בשירותי שליחויות; זהו חלק מהמודל העסקי שלהם וזה לא מפתיע אף אחד. וגם הדברים שהם שולחים הם די סטנדרטים. אבל לפעמים אנשים משתמשים במשלוחים בשביל להעביר דברים מפתיעים ואפילו הזויים.

אז מה אנשים שולחים?

סיר חמין לשבת – דמיינו לכם את הפנים של השליח אשר הגיע לאסוף משלוח מביתה של גברת אחת אשר הזמינה אותו להיכנס למטבח על מנת לאסוף את המשלוח. כאשר נכנס למטבח התגלה לפניו סיר חמין מהביל. הגברת הנחמדה אפילו הציעה לשליח לאכול, אך הוא סירב בנימוס ואמר שמוטב שימהר עם המשלוח. לקח לו קצת זמן להבין שסיר החמין הוא המשלוח. דמיינו לכם עובד של חברת שליחויות אוסף חמין בכפר סבא ומוביל אותו לנכדים בחדרה.

דגים טרופיים נדירים – אחד השליחים הגיע לאסוף משלוח. הייתה זו קופסת קלקר עם מכסה. הלקוח ביקש לא להשאיר ברכב סגור בשמש ולא לטלטל יותר מידי את הקופסה. כאשר השליח שאל לגבי אופי המשלוח, הלקוח פתח את המכסה. בקופסת הקלקר היו מונחות כמה שקיות מים ובתוכם דגי נוי צבעוניים.

חצילים ותפוחי אדמה – אין סיבה הגיונית מדוע אדם המתגורר בחיפה יזמין חברת משלוחים על מנת לשלוח חציל לאזור המרכז. בעיקר בהתחשב בכך שבסמוך לכתובת המגורים של הנמען ישנו ירקן המציע פרות וירקות טריים. אבל מסתבר שלפעמים לאנשים יש בדיחות פרטיות, שאולי רק הם מבינים, ולכן הם מפתיעים חבר באיזה משלוח של חציל או תפוחי אדמה.

שום דבר – כאשר מזמינים חברות משלוחים זה ברור מאליו שרוצים לשלוח משהו. אבל באחד הימים השליח אסף חבילה בגודל בינוני אבל כמעט חסרת משקל. יש לציין שהאריזה הייתה אריזת מתנה יפה. השליח לא ממש ידע במה מדובר, אבל בסופו של דבר מקבל החבילה פתח את החבילה מול עיניו. בתוף המארז היפה הייתה חבילה עטופה בנייר עיתון וסרט הדבקה. מקבל המתנה הסיר בעדינות את נייר העיתון ואז התגלתה בפניו עוד קופסת מתנה יפה. הוא פתח את הקופסה ושוב פעם מצא חבילה עטופה בעיתונים… רק קטנה יותר. בסופו של דבר היו שם 6 קופסות. הקופסה האחרונה הייתה קופסת גפרורים מקושטת. במבט ראשון נראה שלא היה בה שום דבר, אך בסופו של דבר היה בה גרגר אורז. מסתבר שזו הייתה עוד בדיחה פרטית.

זה בהחלט משעשע מה אנשים שולחים, לפעמים אלו דברים מצחיקים והזויים, לפעמים אפילו קריפיים… לא חסרים שימושים לשירותים של חברת שליחויות.

השארת תגובה

כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות חובה מסומנים בכוכבית

קבלו הצעת מחיר אטרקטיבית

צרו קשר

הרשמו לניוזלטר שלנו